Zwiedzanie Warszawy


Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiemZapraszamy Państwa na wspólne zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem. Z naszą grupa licencjonowanych przewodników poznacie stolicę z nieznanej dotąd strony. Wycieczki z nami są prowadzone w fantastycznej atmosferze, dzięki temu zapamiętacie je na długo.

Spacerując po Warszawie poznają Państwo różne tajniki i sekrety naszej pięknej stolicy. Warszawa kryje w sobie wiele tajemnic oraz historii. Z Poznaj Warszawę dowiesz się nie tylko o ważnych wydarzeniach, ale także intrygach i przygodach mieszkańców. Oferujemy liczne tematyczne spacery po Warszawie np. dotyczące Powstania Warszawskiego, tematyki żydowskiej, bajek i legend Warszawskich oraz wiele innych. Specjalnie dla Państwa przygotujemy spacer na wskazany przez Państwa temat. Niektóre z już zrealizowanych tras prezentujemy na naszej stronie – Tematyczne spacery po Warszawie.Ile trwa zwiedzanie?

Program, czas i koszty każdej wycieczki wyceniamy indywidualnie, w zależności od programu, ale przykładowo:

Przeglądając naszą stronę internetową Poznaj Warszawę, przy każdym opisie miejsca znajdziecie Państwo podany najbardziej optymalny czas, potrzebny na zwiedzanie.

Warto pamiętać, że niektóre obiekty są od siebie oddalone, a przejazd może zająć nawet pół godziny – przy założeniu, że nie będzie korków, dlatego też każdy program wyceniamy indywidualnie.Miejsca po których oprowadzamy mogą Państwo sprawdzić w poniższym linku:

Miejsca po których oprowadzamy
Krótkie jednodniowe zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem, to optymalny czas żeby zobaczyć Stare Miasto i Krakowskie Przedmieście. Gdy mają Państwo trochę więcej czasu – np. 5 godzin to dodatkowo można wnętrza Zamku Królewskiego, pojechać do Łazienek Królewskich, czy do Wilanowa. Najlepszym rozwiązaniem byłby dłuższy pobyt w mieście. W ciągu kilku dni można zwiedzić zarówno najważniejsze miejsca w mieście, a także bliżej zapoznać się z tematyką żydowską, czy historią Powstania Warszawskiego.

Dla grup szkolnych oferujemy Karty Pracy dla uczestników wycieczki. Karty pracy są przygotowywane specjalnie na Państwa zamówienie. Zadania dostosowane są zarówno do trasy, którą poznają uczestnicy, jak również do ich wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby poziom zarówno merytoryczny, jak i atrakcyjność kart pracy była na wysokim poziomie.


Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, przewodnicy,

Jesteśmy przygotowani do oprowadzania

grup osób z niepełnosprawnością sensoryczną.

 

Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, przewodnicy,

Jako przewodnik po Warszawie w 2012 roku ukończyłam szkolenie: W świecie “Poza ciszą i ciemnością”. Dzięki warsztatom poznawaliśmy  potrzeby i możliwości turystów z niepełnosprawnością sensoryczną. Kurs był zorganizowany przez Fundację Dzieciom “Zdążyć z pomocą”. Wspólnie z Aleksandrą Pobudejską opracowałyśmy tekst audiodeskrypcji do wystawy “Barwy Ruin 1947” w Domu Spotkań z Historią, na zlecenie Fundacji “Kultura bez barier”.

 Małgorzata Arabas

 


Zapisz

ZapiszZOBACZ RÓWNIEŻ:Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową stroną poświęconą Warszawskim Cmentarzom

zwiedzanie-powazek.pl

Powązki Stare i Powązki Wojskowe


Sighteeing Warsaw - Warsaw tour guide
Sighteeing WarsawWarsaw tour guide

Zapisz