Nietypowe i Najciekawsze atrakcje w Warszawie


NIETYPOWE I NAJCIEKAWSZE

ATRAKCJE W WARSZAWIENietypowe i najciekawsze atrakcje w Warszawie to nasza odpowiedź na potrzeby grup turystycznych szczególnie dziecięcych przyjeżdżających do naszego pięknego miasta. Takie zestawienie stworzyliśmy, w odpowiedzi na zapytania różnych firm i instytucji pracujących z dziećmi. Zwiedzanie Warszawy nie musi być nudne, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszą listą.


Wszyscy wiemy, że historia jest niezwykle ważna i nasi przewodnicy po Warszawie przekazują ją w najbardziej dostępny dla dzieciaczków sposób. ale z wycieczki do Warszawy dzieci najbardziej zapamiętują śmieszne rzeczy, nietypowe atrakcje, dla nich ważne jest aby było wesoło, kolorowo i inaczej niż w szkole.


Właśnie kierując się potrzebami najmłodszych utworzyliśmy to zestawienie, aby nauczyciel czy inny organizator nie skazywał wychowanków na spędzenie 5 godzin w Złotych Tarasach lub innym centrum handlowym. ale żeby mógł pokazać coś naprawdę niesamowitego i wziąć dzieci do największego parku trampolin czy świata osób niewidomych. Takich miejsc w stolicy jest wiele, a nasze zestawienie obejmuje przede wszystkim miejsca, które dostosowane są do przyjęcia dużych grup przyjezdnych.NIETYPOWE I NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE W WARSZAWIE

Nietypowe i Najciekawsze atrakcje w Warszawie - Muzeum domków dla lalek - Wystawa Niewidzialna

Wystawa Niewidzialna pokazuje świat osób niewidomych. Jest to niezwykłe doświadczenie, którego powinien doświadczyć każdy człowiek, aby zrozumieć jak funkcjonują w świecie osoby niewidome.

Polecamy wszystkim grupom szkolnym ! aby nauczyć dzieci empatii, zrozumienia i wrażliwości.


Wizyta w Pałacu Prezydenckim – oglądanie najważniejszych sal, które często kojarzymy z telewizji pozwoli nam poczuć się jak na spotkaniu z Panem Prezydentem RP. To tam tworzyła się najnowsza historia Polski.

Na zdjęciu Okrągły Stół.

Polecamy grupom młodzieżowym i dla dorosłych.


Chopin Point

Koncert edukacyjny w Chopin Point – doskonała lekcja muzyki i kultury, ubogacona koncertem Chopinowskim. Wszystko dostosowane do wieku uczestników, pozwoli dzieciom zapoznać się nie tylko z biografią Fryderyka Chopina, ale też z działaniem najpiękniejszego (wg mnie) instrumentu świata – fortepianu.

Polecamy dla dzieci i młodzieży.


Nietypowe i Najciekawsze atrakcje w Warszawie - Muzeum domków dla lalek

Muzeum domków dla lalek to atrakcja nie tylko dla dziewczynek, ale również chłopców. Bardzo ciekawe i inspirujące miejsce pokazujące przede wszystkim jak i czym bawiły się dzieci w dawniejszych czasach. Wystawa na pewno spodoba się uczniom jak i ich opiekunkom, którzy będą mogli wrócić pamięcią do czasów dzieciństwa.

Polecamy grupom przedszkolnym i ze szkoły podstawowej.


Nietypowe i najciekawsze atrakcje w Warszawie - tworzenie słodyczy

Tworzenie słodyczy, są różne miejsca w Warszawie gdzie dzieci uczą się wyrabiania słodyczy. Pracownie oferują nie tylko pokaz wytwarzania słodyczy, ale również warsztaty samodzielnego tworzenia lizaków. 

Polecamy grupom ze szkół podstawowych.


Nietypowe i najciekawsze atrakcje w Warszawie - Centrum Pieniądza

Centrum Pieniądza – interaktywne centrum poświęcone pieniądzom i bankowości. Zobaczysz tutaj prawdziwy skarbiec, wejdziesz do sejfu, nauczysz się rozpoznawać fałszywe pieniądze, a dodatkowo poznasz historię ich powstania.

Polecamy grupom starszym – gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym oraz dorosłymMożemy pomóc w rezerwacjach biletów wstępu do niektórych obiektów.
Przygotujemy ciekawy plan zwiedzania.


Zapraszamy do współpracy. Osoby nowe, które pierwszy raz odwiedziły naszą stronę zapraszamy najpierw do zakładki – Referencje – gdzie nasi goście pozostawili po sobie ślad, co tylko pokazuje, że nasza firma jest najlepsza w mieście 🙂ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zapisz


Sighteeing Warsaw - Warsaw tour guide
Sighteeing WarsawWarsaw tour guide