Karty pracy

 
Karty pracy do spacerów tematycznychWychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy karty pracy do spacerów tematycznych dla uczniów. Jest to ciekawe uzupełnienie dla terenowych lekcji historii. Polecamy karty pracy, ponieważ korzystając z tych pomocy naukowych, uczniowie biorący udział w wycieczce, nie tylko łatwiej przyswajają nowe wiadomości, ale również  świetnie się bawią. Zostaje im pewnego rodzaju pamiątka i zbiór najważniejszych informacji dotyczących zwiedzanych miejsc, a także więcej zapamiętają.Uczeń (uczestnik) otrzymuje: kartę pracy ok. 4 strony formatu A4, złożoną z krzyżówki, zadań zarówno otwartych jak i zamkniętych, oczywiście dostosowanych do wieku grupy. (ilość stron zależy od tematyki kart pracy)


Nauczyciel otrzymuje odpowiedzi, na podstawie których może sprawdzić i ocenić efekty pracy uczniów.Dzięki takiej formie nauki podczas zwiedzania Warszawy, uczniowie są znacznie bardziej skupieni, chętniej słuchają, a przede wszystkim wiele więcej zapamiętują.


Karty pracy o Warszawie dla uczniów są przygotowywane specjalnie na Państwa zamówienie. Zadania dostosowane są zarówno do trasy, którą poznają uczestnicy, jak również do ich wieku. Nasze doświadczenie zapewnia zarówno poziom merytoryczny, jak i atrakcyjność kart pracy dla uczniów w każdym wieku.


Podstawowa wersja kart pracy obejmuje najczęściej 4 strony A4.


Zachęcamy, aby młodzież, dzieci, miały ze sobą długopisy, tak aby na bieżąco mogli wypełniać karty pracy. (Podkładki zapewniamy sami, jakiś ołówek dla zapominalskich też się znajdzie 🙂 )

Podkładki zapewniamy przy grupie liczącej max 30 osób, przy grupach większych tylko karty pracy i ołówki.


Pytania i zadania zamieszczone w kartach pracy, dotyczą przede wszystkim informacji, które przekaże grupie przewodnik po Warszawie podczas trwania wycieczki.
W przypadku brzydkiej pogody, kiedy uzupełnianie kart jest niemożliwe można je wykorzystać jako powtórzenie wiadomości po powrocie z wycieczki, czy jako zajęcia wieczorne po powrocie do ośrodka noclegowego.Poniżej przedstawiamy przykładowe zadania w wybranych kart pracy:ZOBACZ RÓWNIEŻ:Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową stroną poświęconą Warszawskim Cmentarzom

zwiedzanie-powazek.pl

Powązki Stare i Powązki Wojskowe


Sighteeing Warsaw - Warsaw tour guide
Sighteeing WarsawWarsaw tour guide