Galeria

Galeria


W galerii pragniemy podzielić się z Państwem naszymi zdjęciami z różnych wycieczek, zarówno tym po Warszawie, jak i poza miasto. Zawód przewodnika, to nie tylko pokazywanie miasta, to również ciągłe pogłębianie wiedzy. Nowych informacji szukamy głównie w książkach, internecie, ale również poznając nowe miejsca.


Dzięki różnym wycieczkom zarówno po Polsce, jak i po Europie łatwiej nam jest zrozumieć, w jaki sposób kształtowała się dzisiejsza Warszawa. To sam Król Stanisław August Poniatowski dzięki podróżom, odkrył inny piękny świat. Świat sztuki, którego namiastkę chciał stworzyć w Polsce, marząc o założeniu Akademii Sztuk Pięknych. Zwiedzając różne wsie, miasta i miasteczka możemy znaleźć tam różne związki z Warszawą. Znani Warszawiacy, często urodzili się w jakimś innym miejscu, albo los zmusił ich od opuszczenia miast, a nawet kraju. W Europie jest wiele miejsc związanych z Polakami/Warszawiakami, dlatego też chcielibyśmy poprzez zdjęcia zachęcić Państwa do wyjazdów i poznawania różnych zakątków świata.


Czasami zawód przewodnika, to również wystąpienia i wykłady – nasza galeria to również zdjęcia z takich wydarzeń 🙂

 

Wystąpienie dla Polskiej Agencji Prasowej – Stare Powązki 🙂

Zdjęcie jest linkiem do nagrania – zachęcamy do obejrzenia.

Cmentarz Stare Powązki


Galeria Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiemInne ciekawe zdjęcia z mojej pracy pilockiej – pozdrawiam Małgosia 🙂
Zdjęcia te dedykuję świętej pamięci p. Grzesiowi Koziarskiemu – najwspanialszemu szefowi, przyjacielowi i nauczycielowi, bez którego ta moja przygoda nie mogłaby się rozpocząć 🙂
ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Sighteeing Warsaw - Warsaw tour guide
Sighteeing WarsawWarsaw tour guide

Zapisz

Zapisz