Przewodnik po Warszawie


Przewodnik po Warszawie

– zwiedzanie z przewodnikiemZapraszam do zwiedzania najciekawszych miejsc w Warszawie. Jako licencjonowany Przewodnik po Warszawie dołożę wszelkich starań, aby Państwo zobaczyli stolicę z nieznanej dotąd strony. Podzielę się swoją wiedzą i postaram zarazić Państwa atmosferą tego niezwykłego nadwiślańskiego miasta.

Nieważne, czy mieliby Państwo kilka godzin, czy kilka dni, Warszawa zaskakuje, Warszawa wciąż się zmienia. Za każdym razem, gdy będą Państwo w Stolicy, to okaże się, że są jeszcze miejsca, gdzie Państwo nie byliście, a gdzie warto spędzić trochę czasu. To właśnie przewodnik po Warszawie może Państwu ułatwić sprawę i różne miejsca pokazać. Każdy z nas jest inny, każda grupa jest inna, dlatego staram się, aby układając program spełnić wszystkie Państwa życzenia.

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą tras zwiedzania Warszawy z przewodnikiem. Na stronie prezentuję przykładowe trasy wycieczek. Z przyjemnością podzielę się z Państwem swoją wiedzą. Zachęcam do zadawania pytań na temat organizacji wycieczki zarówno telefonicznie jak i poprzez formularz kontaktowy.

Jeśli już zwiedzali Państwo z nami Warszawę, to zachęcam do podzielenia się swoją opinią na Facebooku: Poznaj Warszawę.

przewodnik po warszawie, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem

Zapraszam serdecznie

licencjonowany przewodnik
po Warszawie i pilot wycieczek

Małgorzata ArabasJak zarezerwować usługę przewodnicką:


Wystarczy napisać do nas maila.


Jakie informacje warto zawrzeć w mailu:

  • termin wycieczki, który by Państwa interesował,
  • liczbę osób – wystarczy przybliżona,
  • telefon kontaktowy do organizatora lub osoby, która będzie z grupą
  • jeśli wiedzą Państwo, co chcielibyście zobaczyć to warto wymienić te miejsca, wtedy tak ułożymy program, żeby je uwzględnić
  • jeśli nie mają Państwo pomysłu – zaproponujemy przykładowy program

Na maile odpowiadamy najszybciej jak się da, najczęściej z dnia na dzień.


Gdy już ustalimy program, potrzebujemy mailowego potwierdzenia, że wszystko się zgadza, wtedy my potwierdzamy przyjęcie takiej usługi do realizacji i w zasadzie wszystko – już jesteśmy umówieni.Wymagane jest najpóźniej 3 dni wcześniej mailowe potwierdzenie wycieczki!!!

  • W przypadku braku potwierdzenia przybycia, wycieczka zostanie anulowana z systemu.


W przypadku braku maila rezygnującego z usługi przewodnickiej, po wcześniejszym jej potwierdzeniu, organizator zostanie obciążony kosztami w wysokości kwoty zamówionej usługi przewodnickiej.
Przewodnik po Warszawie

Przewodnik po warszawie, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, wycieczki spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, przewodnicy,


Przewodnik po Warszawie to niezwykle ciekawy zawód, ale też bardzo wymagający. Nie wystarczy posiadać wiedzę, aby być przewodnikiem. Potrzeba jeszcze charyzmy, energii i miłości do zawodu, żeby móc zarazić grupę klimatem miasta.

Zawód przewodnika to połączenie różnych zawodów: aktora, historyka, nauczyciela, wychowawcy, komika, geografa, czy showmana 😀 Staramy się, czerpać, z każdego zawodu, aby wycieczki z nami były niezapomniane. Jesteśmy grupą pasjonatów zafascynowanych Warszawą. Każdy z nas ma różne zainteresowania, różne pasje, co pozwala realizować nam przeróżne tematy spacerów.

Grupy są różne starsze i młodsze, mają więcej czasu, a czasami szybciutko chcą zobaczyć najważniejsze miejsca. Każdy klient ma inne wymagania, a my staramy się im sprostać. Chcemy, aby każda grupa ta mała i ta duża poznały Warszawę, ale też miło wspominały czas w Stolicy.

Przewodnik po Warszawie to osoba, która zarówno zaciekawi historią, opowie różne ciekawostki, pokaże najbardziej interesujące miejsca oraz sprawi, że grupa będzie chciała więcej i więcej 🙂

Dodatkowo możemy zarekomendować miejsca, które warto odwiedzić bez naszej pomocy, które zwiedza się indywidualnie. Doradzimy, gdzie warto zjeść coś typowo warszawskiego, czy gdzie udać się na wieczór.

Kierując się zadowoleniem klienta, oprowadzamy po różnych zakamarkach miasta w sposób dostosowany do każdej grupy. Programy i trasy zwiedzania staramy się układać zgodnie z Państwa życzeniem.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do poznawania Warszawy.

W ofercie mamy spacery zarówno tematyczne, jak i tradycyjne zwiedzanie Warszawy. Nie boimy się wyzwań. Przygotujemy spacer specjalnie według Państwa potrzeb i wytycznych.Przewodnik po Warszawie – uprawnienia


Każdy z przewodników z którymi współpracujemy posiada odpowiednie wymagane uprawnienia, które pozwalają na realizację usługi. Cały czas się szkolimy, pogłębiamy swoją wiedzę, a także zdobywamy kolejne certyfikaty. W związku z deregulacją zawód przewodnika został uwolniony, więc już egzaminy państwowe nie obowiązują, jednak poszczególne Muzea wprowadzają kursy i egzaminy. Nasi przewodnicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym możemy zabrać Państwa na spacery po wnętrzach wybranych obiektów i muzeów.

Niestety nie każde muzeum jest otwarte na przewodników zewnętrznych – w Muzeum Powstania Warszawskiego, mogą oprowadzać tylko i wyłącznie przewodnicy zatrudnieni przez Muzeum. Jeśli nie uda się grupie zakupić biletów na zwiedzanie z przewodnikiem muzealnym, to mogą zwiedzać indywidualnie. W Muzeum można zakupić wtedy audioguidy, choć większość naszych grup zwiedza samodzielnie. W przypadku braku możliwości zwiedzanie z przewodnikiem, zachęcamy, aby Muzeum Powstania było ostatnim punktem programu, tak, aby nasi przewodnicy po Warszawie mogli wprowadzić grupę w tematykę powstania.ZOBACZ TAKŻE:Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową stroną poświęconą Warszawskim Cmentarzom

zwiedzanie-powazek.pl


Powązki Stare i Powązki Wojskowe to dwa różne cmentarze. Na każdym odnajdziemy groby osób zasłużonych i sławnych. Ważne, które groby Państwo chcieliby odwiedzić. Strona ma na celu przybliżenie tych najsłynniejszych nekropolii.


Sighteeing Warsaw - Warsaw tour guide
Sighteeing WarsawWarsaw tour guide