Przewodnik po Warszawie


Przewodnik po Warszawie

– zwiedzanie z przewodnikiemZapraszam do zwiedzania najciekawszych miejsc w Warszawie. Jako licencjonowany Przewodnik po Warszawie dołożę wszelkich starań, aby Państwo zobaczyli stolicę z nieznanej dotąd strony. Podzielę się swoją wiedzą i postaram zarazić Państwa atmosferą tego niezwykłego nadwiślańskiego miasta.

Nieważne, czy mieliby Państwo kilka godzin, czy kilka dni, Warszawa zaskakuje, Warszawa wciąż się zmienia. Za każdym razem, gdy będą Państwo w Stolicy, to okaże się, że są jeszcze miejsca, gdzie Państwo nie byliście, a gdzie warto spędzić tam trochę czasu. To właśnie przewodnik po Warszawie może Państwu ułatwić sprawę i różne miejsca pokazać. Każdy z nas jest inny, każda grupa jest inna, dlatego staram się, aby układając program spełnić wszystkie Państwa życzenia.

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą tras zwiedzania Warszawy z przewodnikiem. Na stronie prezentuję przykładowe trasy wycieczek. Z przyjemnością podzielę się z Państwem swoją wiedzą. Zachęcam do zadawania pytań na temat organizacji wycieczki zarówno telefonicznie jak i poprzez formularz kontaktowy.

Jeśli już zwiedzali Państwo z nami Warszawę, to zachęcam do podzielenia się swoją opinią na Facebooku: Poznaj Warszawę.

przewodnik po warszawie, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem

Zapraszam serdecznie

licencjonowany przewodnik
po Warszawie i pilot wycieczek

Małgorzata ArabasJak zarezerwować usługę przewodnicką:

Wystarczy napisać do nas maila.

Jakie informacje warto zawrzeć w mailu:

  • termin wycieczki, który by Państwa interesował,
  • liczbę osób – wystarczy przybliżona,
  • telefon kontaktowy do organizatora lub osoby, która będzie z grupą
  • jeśli wiedzą Państwo, co chcielibyście zobaczyć to warto wymienić te miejsca, wtedy tak ułożymy program, żeby je uwzględnić
  • jeśli nie mają Państwo pomysłu – zaproponujemy przykładowy program

Na maile odpowiadamy najszybciej jak się da, najczęściej z dnia na dzień.


Gdy już ustalimy program, potrzebujemy mailowego potwierdzenia, że wszystko się zgadza, wtedy my potwierdzamy przyjęcie takiej usługi do realizacji i w zasadzie wszystko – już jesteśmy umówieni.Wymagane jest najpóźniej 3 dni wcześniej mailowe potwierdzenie wycieczki!!!

  • W przypadku braku potwierdzenia przybycia, wycieczka zostanie anulowana z systemu.

W przypadku braku maila rezygnującego z usługi przewodnickiej, po wcześniejszym jej potwierdzeniu, organizator zostanie obciążony kosztami w wysokości kwoty zamówionej usługi przewodnickiej.
Przewodnik po Warszawie

Przewodnik po warszawie, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, wycieczki spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, przewodnicy,


Przewodnik po Warszawie to niezwykle ciekawy zawód, ale też bardzo wymagający. Nie wystarczy posiadać wiedzę, aby być przewodnikiem. Potrzeba jeszcze charyzmy, energii i miłości do zawodu, żeby móc zarazić grupę klimatem miasta.

Grupy są różne starsze i młodsze, mają więcej czasu, a czasami szybciutko chcą zobaczyć najważniejsze miejsca. Każdy klient ma inne wymagania, a my staramy się im sprostać. Chcemy, aby każda grupa ta mała i ta duża poznały Warszawę, ale też miło wspominały czas w Stolicy.

Przewodnik po Warszawie to osoba, która zarówno zaciekawi historią, opowie różne ciekawostki, pokaże najbardziej interesujące miejsca oraz sprawi, że grupa będzie chciała więcej i więcej 🙂

Kierując się zadowoleniem klienta, oprowadzamy po różnych zakamarkach miasta w sposób dostosowany do każdej grupy. Programy i trasy zwiedzania staramy się układać zgodnie z Państwa życzeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do poznawania Warszawy.ZOBACZ TAKŻE:


SightseeingWarsaw.com
SightseeingWarsaw.com