“Miś” Tours – spacer śladami filmów Barei


“Miś” Tours

– spacer śladami filmów BareiWarszawa czasów PRL-u, dla jednych to “czarny” okres historii, gdzie sklepy świeciły pustkami, a na półkach był tylko ocet. Kilkugodzinne kolejki po towar, który zostanie dopiero rzucony, to wspomnienia dziś niezrozumiałe dla młodzieży. Jednak jest to też czas, który kształtował w latach 60-70 naszą historię. Przezabawne perypetie bohaterów filmów Stanisława Barei pokazują dawną rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Filmy, które często bawią do łez, są po dziś dzień bardzo popularne wśród polaków. Goście zagraniczni też interesują się tą dawniejsza historią, która znają z opowieści. Doskonałym rozwiązaniem, aby bliżej poznać Warszawę PRL-u jest wybrać się na spacer śladami bohaterów filmowych.

Miś tours
Miś tours


MIŚ TOURS to oprowadzanie po Warszawie śladami polskich filmów, których akcja toczy się w tym mieście. Proponujemy głównie komedie lat 70-tych (nie tylko z Chuckiem Norrisem), chociaż z przyjemnością pokażemy miejsca pojawiające się w Waszych ulubionych filmach. Proporcje między informacjami filmowymi i pozafilmowymi różnią się w zależności, czy zwiedzający są z czy spoza Warszawy.

Odnajdziemy miejsca, w których kręcono m.in. Misia, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?, Mąż swojej żony, Małżeństwo z rozsądku, Brunet wieczorową porą, wszystko zależy od tego ile czasu by mieli Państwo do dyspozycji.


Koszty:

Miś tours
Miś tours

Spacer do 3 godzin wyniósłby 450 zł + 80 zł każda następna.

ŚRÓDMIEŚCIE, POWIŚLE, PRAGA – MOŻNA ZOBACZYĆ KAWAŁ ŚWIATA!

Wycieczkę możemy zakończyć wizytą w autentycznym lokalu gastronomicznego z wystrojem i klimatem lat 70-tych na pięćdziesiątkę wódki i pyszną zakąskę (tatar lub śledzik do wyboru).  Cena ustalana indywidualnie.ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Sighteeing Warsaw - Warsaw tour guide
Sighteeing WarsawWarsaw tour guide