Koordynator transferów Warszawa


Koordynator transferów Warszawa

– odbiór gości z lotniska Chopina lub dworca w WarszawieKoordynator transferów Warszawa – to usługa polegająca na odbiorze osób z lotniska lub dworca położonego w Warszawie lub jej okolicach. Jest skierowana zarówno do firm, jak również instytucji potrzebujących profesjonalnej obsługi przylatujących lub przyjeżdżających gości.


Koordynator transferów to osoba, która w bardzo sympatyczny i otwarty sposób zajmie się odbiorem pasażerów przybywających do Warszawy. Odbierze daną osobę a lotniska lub dworca, przekaże najważniejsze informacje o mieście i Państwa wydarzeniu, a także pomoże dotrzeć we wskazane miejsce.


Czasami goście przybywają o różnych godzinach, różnymi samolotami, a nie zawsze organizator ma czas wszystkich przywitać na miejscu. Proponujemy pomoc, dzięki której goście będą czuli się bezpiecznie i szybko dotrą do wyznaczonego celu w mieście. Nasi przewodnicy również, podczas przejazdu, opowiedzą Państwa gościom najważniejsze informacje o Warszawie. Polecą miejsca które warto odwiedzić, a dodatkowo mogą również przekazać materiały przygotowane przez Państwa firmę dotyczące eventu.Koordynator transferów WarszawaDo obowiązków koordynatora transferów należy m.in. odnalezienie przybywającej osoby z „imienną planszą” na lotnisku lub dworcu kolejowym. Następnie zaopiekowanie się gościem, aż do momentu dojazdu do hotelu lub miejsca docelowego.


Nasze usługi kierujemy głównie do organizatorów dużych konferencji i spotkań.


Jeśli organizują Państwo duży “event” – gdzie w ciągu dnia prelegenci przylatują/przyjeżdżają z wielu zakątków świata to pomożemy im w dotarciu do wyznaczonego miejsca. Podejmujemy się również odbioru osób indywidualnych, a także mniejszych grup lub gości.


Nie boimy się wyzwań!


Pomożemy również w organizacji transportu – zarówno autokarów jak i taksówek, aby wszystko poszło sprawnie.Koszty:

Cena usługi ustalana jest indywidualnie.

Zapewniamy obsługę głównie w języku angielskim, ale oczywiście również w innych językach europejskich.

Zapraszamy zainteresowane osoby oraz firmy do kontaktu.ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Sighteeing Warsaw - Warsaw tour guide
Sighteeing WarsawWarsaw tour guide