Przewodnik po Warszawie Opinie

Przewodnik po Warszawie

Opinie naszych Klientów


Jeśli zwiedzali Państwo z nami Warszawę, to zachęcamy do podzielenia się opinią.

Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomaga naszym nowym Klientom w wyborze najlepszej oferty na usługę przewodnicką
po Warszawie.

Dodając komentarz nie musisz się logować.
Komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Zapraszamy!!!


Przewodnik po Warszawie opinie

Przewodnik po Warszawie

Opinie naszych klientów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

35 Responses to Przewodnik po Warszawie Opinie

 1. Szkoła Podstawowa nr 293 w Warszawie; ul. Kochanowskiego 8; 01-864 Warszawa says:

  Razem z klasą ósmą uczestniczyłam w wycieczce po Warszawie: Szlakiem bohaterów “Kamieni na szaniec”. Na ogromne uznanie zasługuje profesjonalne przygotowanie Pani Małgorzaty Arabas, która z ogromną pasją przybliżyła informacje o wydarzeniach i miejscach związanych z okresem II wojny światowej i czasem okupacji. Myślę, że każdy ósmoklasista powinien wziąć udział w takim wyjściu. Gorąco polecam usługi Pani przewodnik.
  Już dziś planuję wycieczkę szlakiem legend warszawskich, oczywiście pod kierunkiem Pani Małgosi.
  Wychowawczyni klasy VIII

 2. Izabela Lipińska says:

  Mieliśmy przyjemność wielogodzinnego zwiedzania Warszawy z panią Małgorzatą Arabas. Wspaniale opowiadała, przenosiła nas do minionych epok. Czuliśmy się częścią Dworu na Zamku Królewskim, w Łazienkach natomiast prawie słyszeliśmy aktorów razem z Królem Stanisławem Poniatowskim, a wszystko to dzięki cudownym opowieściom przewodnika. Do tego pani Małgorzata wplatała legendy (byliśmy z 12-letnim synem) oraz różne ciekawostki. Poleciła nam wiele ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc w Warszawie. Trudno było nam się rozstać. Polecamy!!! Bardzo dziękujemy 🙂
  Iza, Jarek i Jaś

 3. Honorata says:

  13.09.2019 miałam ogromną przyjemność zwiedzać warszawską starówkę z panią Małgosią. Grupa liczyła 35 uczniów i 4 nauczycieli. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z planem Dowiedzieliśmy się mnóstwa ciekawostek i gdybym jeszcze kiedyś przyjechała do Warszawy (czy to indywidualnie, czy z grupą) to z pewnością skorzystam z jej wiedzy i doświadczenia

 4. Grupa ze Zduńskiej Woli :-) says:

  Bez zbędnych słów … Mieliśmy Wielką przyjemność w sobotę 6 kwietnia 2019 r. spędzić kilka godzin z Panią Małgorzatą i zwiedzić Zamek Królewski, Starówkę i dojść z nią do Placu Piłsudskiego. Było SUPER, konkretnie i rzeczowo, a z grupą przyjaciół już kilkakrotnie zwiedzaliśmy różne miasta w Polsce w takich jednodniowych wypadach np. Wrocław, Toruń, Poznań i Kraków. W towarzystwie i z pomocą Pani Małgorzaty było … SUPER i Szczerze Polecamy Jej usługi Wszystkim innym :-)!
  Dziękujemy Pani Małgosiu i … Do Zobaczenia :-)!

 5. Beata Oworuszko says:

  Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Arabas za przecudny spacer po Warszawie śladami bohaterów “Kamieni na szaniec”. Pani osobowość i ponadprzeciętna wiedza sprawiły, że były to niezapomniane i pełne autentycznych wrażeń chwile. Byliśmy urzeczeni ciepłem i merytoryką przekazu. Gorąco polecam tę firmę.

 6. Urszula Tomaszczak says:

  Po raz pierwszy korzystałam z usług biura “Poznaj Warszawę” i jestem zachwycona. Pani Agnieszka, nasz przewodnik, dysponowała ogromną wiedzą i potrafiła ją przekazać w interesujący sposób piętnastoletnim gimnazjalistom, co nie jest łatwym zadaniem.Karta pracy przygotowana do wycieczki “Szlakiem bohaterów Kamieni na szaniec” była strzałem w dziesiątkę.Na pewno w przyszłości będziemy korzystać z oferty biura “Poznaj Warszawę”!

 7. Artur says:

  Dnia 02.10.2017 mieliśmy wielką przyjemność zwiedzać z Panią Małgosią Stare i Wojskowe Powązki. Wspominamy ten czas jako niezwykłą podróż przez wiele zakamarków historii. Pani Małgosia potrafi w niezwykle zajmujący sposób opowiadać godzinami, wciągając odbiorcę w swój magiczny świat. Historii, historyjek, anegdot zna niezliczoną ilość. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem erudycji, intelektu, a nade wszystko przemiłej osobowości i ciepła Pani Małgosi. Sporo podróżujemy po świecie, więc poznaliśmy już wielu wspaniałych przewodników, lecz jeszcze nikt z nas nie doświadczył takiego zaangażowania i indywidualnego podejściem do klienta. Naprawdę niebywałe. Pani Małgosiu bezsprzecznie będziemy Panią polecać wszystkim znajomym. Dziękujemy za fantastycznie spędzony czas. Serdeczności.

 8. Grupa z Krakowa says:

  Świetna wycieczka śladami bohaterów książki „Kamienie na szaniec”. Znakomici przewodnicy, profesjonalni, pięknie i ciekawie opowiadający o historii Warszawy. Serdecznie dziękujemy i polecamy!

 9. Bożena Tomasik says:

  Obsługa przewodnicka profesjonalna. Przewodnik oprowadzający naszą grupę gimnazjalistów wykonał swoją pracę rzetelnie i z pasją. Pozostały nam same miłe wspomnienia i dużo ciekawych informacji. Pozdrawiamy pana Adriana i szczerze polecamy usługi firmy.

 10. Mirosława Podgórna says:

  Jesteśmy gimnazjalistami z Tuszyna koło Łodzi. Zwiedzaliśmy Warszawę 25 kwietnia. z Panią Małgorzatą Arabas. Pani Przewodniczka zainteresowała nas historią stolicy, ciekawie i w sposób poruszający nas, gimnazjalistów, przybliżyła nam ważne postacie historyczne, a także współczesne.
  Jest osobą cierpliwą i wyrozumiałą, udzieliła nam informacji nie tylko historycznych i kulturowych, ale podała wiele wskazówek do samodzielnego poznawania Warszawy. Życzymy wszystkim uczniom takich przewodników, a Pani Przewodnik życzymy słuchających z uwagą turystów.

 11. Grupa ze Szczyrku says:

  Pani Małgosia jest rewelacyjna. Ogromna wiedza, mnóstwo ciekawostek, pomoc w zorganizowaniu, elastyczna, płynnie opowiada, zainteresowała nie tylko dorosłych ale naszych szóstoklasistów też. Bardzo dziękujemy, pozdrawiamy i będziemy polecać 🙂

 12. Wojtek Z. says:

  Z usług firmy korzystaliśmy w czerwcu przy okazji grupowego wyjazdu do teatru. Oczekiwanie na spektakl było wypełnione bardzo miłym spacerem po Łazienkach i Starym Mieście. Pani przewodnik była bardzo miła i dysponowała szeroką wiedza o Warszawie. Dziękujemy i gorąco polecamy 🙂

 13. Kinotrampkowe zwiedzanie filmowych zakątków Warszawy udało się wspaniale! Było ciekawie i bardzo sympatycznie. Serdecznie polecamy 🙂
  Spacery z Poznaj Warszawę okazały się fantastyczną inspiracją. Dziękujemy!

 14. Z usług Poznaj Warszawę moja grupa skorzystała 11.06.2016. Mimo wymagających klientów (emerytowani nauczyciele!), przewodnik stanął na wysokości zadania, opowiadając ciekawie, zgodnie z faktami historycznymi i dostosowując tempo oprowadzania do grupy. Polecam serdecznie!!!

 15. Marta & Bożenna says:

  Serdecznie polecamy współpracę z firmą “Poznaj Warszawę”. Przewodnicy podczas naszej dwudniowej wycieczki ciekawie opisywali zwiedzane przez nas miejsca i potrafili wzbudzić zainteresowanie 12-latków, a to niełatwe zadanie:) Cenimy sobie ich pomoc, miłe towarzystwo oraz profesjonalizm! Jeśli będziemy jeszcze zwiedzać Warszawę, to na pewno z nimi:)

 16. Małgorzata Wasilewicz says:

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Małgosia jest przemiłą i pełną ciepła osobą 🙂 Bardzo ciekawie opowiadała, byliśmy zachwyceni….Na pewno jeszcze się spotkamy . Polecam 🙂 M.W.

 17. Ginter says:

  Z usług Pani Przewodnik korzystaliśmy w dniu 12 maja. Gorąco polecamy wszystkim chcącym poznać stolicę usługi przewodnickie Poznaj Warszawę. Spacer z Panią Małgosią po Starym Mieście przebiegał w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Przewodnik z wielką pasją opowiadała grupie ciekawe fakty o historii stolicy. Młodzież słuchała z wielkim zainteresowaniem pomimo upalnego dnia.

 18. lidia says:

  Korzystałam z usług w czerwcu, w związku z wycieczką szkolną. Świetny przewodnik! Pani opowiadała interesująco , rzeczowo. Wspaniałe dostosowała się do stanu dzieci- były zmęczone nocną podróżą – dlatego potrafiły się skupić i słuchać. Nic za dużo nic za mało. Śmiało polecam

 19. Iwona says:

  Profesjonalni, rzetelni, z pasją i do tego potrafiący się dopasować do wieku grupy przewodnicy, władający biegle językami obcymi a do tego niezwykle pomocna i uczynna właścicielka. Gorąco polecam!!!

 20. Po raz kolejny skorzystałam z usług firmy, organizując wycieczkę młodzieży gimnazjalnej do Warszawy. Bardzo cenię sobie to, że mogę liczyć na niezawodność oraz fachową radę, jak zorganizować wycieczkę, aby była ona ciekawa dla młodzieży. Polecam usługi tej firmy i na pewno nie raz jeszcze się spotkamy .

 21. Wiesia says:

  Dnia 25.06.2016 r. Pani Przewodnik w ten upalny dzień, w samo południe oprowadzała naszą liczną, zróżnicowaną wiekowo ( od 4 lat do 50 +) grupę po Starówce Warszawskiej.Uczestnicy wycieczki są bardzo zadowoleni i proszą o następną wycieczkę.Dziękujemy bardzo.Gorąco polecam.

 22. Wojtek says:

  Z usług Pani Przewodnik korzystaliśmy w dniu 8 czerwca. Gorąco polecam wszystkim chcącym poznać stolicę z jak najlepszej strony usługi przewodnickie Poznaj Warszawę. Spacer m.in po Łazienkach, Starym Mieście i Starówce przebiegał w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Przewodnik z wielką pasją opowiadała grupie ciekawe fakty o historii stolicy. Młodzież słuchała z wielkim zainteresowaniem pomimo upalnego dnia.

 23. Asia says:

  Wszystko w najlepszym porządku. Firma rzetelna, przewodnik bardzo dobrze spełnił swoją rolę. Polecam.

 24. Anna Gałczyńska says:

  W sobotę 18 czerwca 2016r. korzystaliśmy z usług przewonickich Biura Poznaj Warszawę była nas liczna grupa, ale wszyscy byliśmy pod wrażeniem pani Małgosi.
  Polecam jej usługi. Mimo młodego wieku do swego zawodu podchodzi profesjonalnie.

 25. Joanna Marlicka says:

  Powtórzę opinię zamieszczoną na FB. Dzisiejsza wycieczka śladami “Lalki” Prusa połączona z Powązkami i Łazienkami prowadzona przez p. Adriana Sobieszczańskiego była absolutnym mistrzostwem. Język, erudycja, znajomość dzieła Prusa i pasja potrafiły przełamać opór nawet lekko znudzonych życiem:) licealistów. Naprawdę było warto i dziękujemy:)

 26. Leonard J. says:

  SUKCESEM KAŻDEJ WYCIECZKI JEST –
  1. DOBOROWE TOWARZYSTWO,
  2. PROFESJONALNY PRZEWODNIK,
  3. DOBRZE SKONSTRUOWANY PLAN WYCIECZKI,
  4. SPRZYJAJĄCA POGODA.

  PANI MAŁGOSIU ! ! !
  NA NASZEJ WYCIECZCE WSZYSTKO ZAGRAŁO PRZEPIĘKNIE ! ! !
  JA MOŻE NIE JESTEM, AŻ TAKIM POLIGLOTĄ, ALE TROCHĘ PODRÓŻOWAŁEM
  NIE SPOTKAŁEM JEDNAK TAK ODDANEJ SPRAWIE OSOBY JAK PANI ! ! !
  PRZEBYWANIE Z PANIĄ TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ I SATYSFAKCJA !

  DAWNO JUŻ W TAK ORYGINALNIE PODANEJ PIGUŁCE
  NIE PRZYJMOWAŁEM NOWYCH WIADOMOŚCI !

  PANI MAŁGOSIU ! ! !
  DOBRZE PANI WIE, JAK WYBREDNYM KLIENTEM JEST NACJA NAUCZYCIELSKA.
  NASZE GRONO WCALE NIE ODBIEGA OD ŚREDNIEJ !
  A JEDNAK !
  PANI UROK OSOBISTY ZADZIAŁAŁ BEZBŁĘDNIE.
  WSZYSCY, ALE TO WSZYSCY UCZESTNICY WYCIECZKI POTWIERDZILI

  SERDECZNOŚCI I POZDROWIENIA
  LEONARD

 27. Julia says:

  Warszawa otoczona jest mnostwem ciekawych i romantycznych miejsc. Jezeli marza Panstwo o odpoczynku od zgielku i gwaru zatloczonego miasta i sa Panstwo ciekawi jakie atrakcje oferuja okolice Warszawy, zapraszamy na jednodniowe, nasycone romantyzmem wycieczki poza miasto.

 28. Grupa młodzieży z naszej szkoły miała okazję zwiedzać Powązki Wojskowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług przewodnickich. Panie bardzo rzeczowo zapoznały gimnazjalistów z najciekawszymi faktami z życia osób tam poległych, wyjaśniały symbolikę nagrobków. Starały się włączyć młodzież do aktywnego uczestnictwa i potrafiły zainteresować poprzez ciekawy sposób oprowadzania. Jako że nasza szkoła nosi imię AK, Panie przybliżyły nam historię tamtych czasów i pokazały groby osób zasłużonych dla Ojczyzny.
  Polecamy jak najbardziej te usługi przewodnickie.

 29. Marcelina Stefańska says:

  Gorąco polecam usługi przewodnickie Poznaj Warszawę. Fajne podejście do młodzieży, ciekawe fakty z historii stolicy spowodowały, że grupa naprawdę się “wkręciła” w zwiedzanie. Z pewnością jeszcze skorzystam z ich usług.

 30. Agnieszka says:

  Serdecznie polecamy korzystanie z usług firmy.

 31. Zapraszamy do dzielenia się opinią na temat naszej firmy oraz wrażeniami ze wspólnego zwiedzania.