Przewodnik po Warszawie Opinie


Przewodnik po Warszawie


Opinie naszych KlientówJeśli zwiedzali Państwo z nami Warszawę, to zachęcamy do podzielenia się opinią.

Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomaga naszym nowym Klientom w wyborze najlepszej oferty na usługę przewodnicką po Warszawie.

Dodając komentarz nie musisz się logować.
Komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Zapraszamy do podzielenia się opinią!!!

 

Przewodnik po Warszawie opinie

Przewodnik po Warszawie


Opinie naszych klientów:

SP Góralice

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Arabas za wzbogacenie naszej wiedzy o
Warszawie. Przez dwa dni zwiedziliśmy wiele pięknych miejsc takich jak : Łazienki Królewskie, Stare Miasto, Muzeum Narodowe, Krakowskie Przedmieście , a Pani Małgorzata pomimo dużego zimna cierpliwie i z ogromnym profesjonalizmem podzieliła się z nami swoją bardzo bogatą wiedzą. Polecamy wszystkim usługi Pani przewodnik. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy


Nauczyciele i uczniowie SP 5 Kwidzyn:

Pani Małgorzata Arabas łamie stereotyp przewodnika-nudziarza-gawędziarza. Gdyby uczyła w szkole historii, to na jej lekcjach byłaby cisza jak makiem zasiał. Bo od Pani Małgorzaty można się dowiedzieć mnóstwa ciekawostek, jakich nie wyczytacie w szkolnych podręcznikach. Do dziś uczniowie jak w mantrze powtarzają informacje przekazane przez panią przewodnik . Gdy się słucha opowieści pani Gosi , wystarczy na chwilę zamknąć oczy i przenieść się w czasy Alka, Rudego czy Zośki. Opowiada nie dość, że ciekawie, z pasją, to w sposób bardzo plastyczny. Zaprowadzi Was do miejsc nieoczywistych, zajrzy do miejsc, gdzie nie zachodzą turyści. Wszyscy czuliśmy, że wycieczka była zorganizowana na wysokim poziomie. A przekazana wiedza na długo pozostanie z nami. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wiedzy i pasji pani Małgorzaty Arabas.

Nauczyciele i uczniowie SP 5 Kwidzyn. Pozdrawiamy. 27.09.2021r.


Joanna:

Gorąco dziękujemy pani przewodnik Małgorzacie Arabas za interesujący spacer śladami Alka, Rudego i Zośki. Pani Małgosia to wyjątkowa osoba: ciepła, miła, komunikatywna, pełna energii, sypiąca ciekawostkami. Wiedzę i mądrości przekazywała w sposób inspirujący. Jesteśmy pod wrażeniem uroku osobistego naszej przewodniczki, jej kompetencji, zaangażowania, ogromnej wiedzy i pasji. To był świetnie spędzony czas. Dziękujemy i zdecydowanie polecamy.
Uczniowie klas 8 wraz z wychowawcami – SP2 Sztum


Koło Gospodyń Wiejskich w Koconiu:

Z całego serca dziękujemy za przepiękny przekaz historyczny o naszej stolicy. Dziękujemy za pokazanie tylu pięknych i wyjątkowych miejsc. Pani Małgorzata posiada ogromną wiedzę i potrafi ją w ciekawy sposób przekazać. Gorąco polecamy Jej usługi. Na prawdę warto zwiedzić Warszawę z takim przewodnikiem z chęcią wrócimy i będziemy korzystać z Pani usług.
Wdzięczni Górale ze Ślemienia


Ania M. ze Ślemienia wraz z wycieczką:

Pani Małgosia Arabas – przewodnik po Warszawie- mega profesjonalna osoba, posiadająca ogromną wiedzę o Warszawie, jej historii i życiu i w interesujący sposób potrafi ją przekazać i zainteresować każdego zwiedzającego. Do tego dochodzi miły głos, uśmiech na twarzy, gestykulacja. Polecam każdemu, pielgrzymce, wycieczce czy osobom indywidualnym usługi pani Małgosi i jej firmy Poznaj Warszawę. Dziekuje za miło spędzony czas zarówno ode mnie z mężem jak i całej naszej wycieczki.


Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

41 Responses to Przewodnik po Warszawie Opinie