Przewodnik po Warszawie Opinie


Przewodnik po Warszawie


Opinie naszych KlientówJeśli zwiedzali Państwo z nami Warszawę, to zachęcamy do podzielenia się opinią.

Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomaga naszym nowym Klientom w wyborze najlepszej oferty na usługę przewodnicką po Warszawie.

Dodając komentarz nie musisz się logować.
Komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Zapraszamy do podzielenia się opinią!!!

 

Przewodnik po Warszawie opinie

Przewodnik po Warszawie


Opinie naszych klientów:

Stowarzyszenie “Nasze Ostrowy”:

“Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Arabas za zapoznanie nas z historią Zamku Królewskiego i działalnością króla Stanisława Augusta Poniatowskiego jako mecenasa sztuki. Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy i zaangażowania Pani Małgorzaty.
Gorąco polecamy usługi Pani przewodnik Małgorzaty Arabas.”


SP 293


Razem z klasą ósmą uczestniczyłam w wycieczce po Warszawie: Szlakiem bohaterów “Kamieni na szaniec”. Na ogromne uznanie zasługuje profesjonalne przygotowanie Pani Małgorzaty Arabas, która z ogromną pasją przybliżyła informacje o wydarzeniach i miejscach związanych z okresem II wojny światowej i czasem okupacji. Myślę, że każdy ósmoklasista powinien wziąć udział w takim wyjściu. Gorąco polecam usługi Pani przewodnik.
Już dziś planuję wycieczkę szlakiem legend warszawskich, oczywiście pod kierunkiem Pani Małgosi.
Wychowawczyni klasy VIII


Izabela L.:

Mieliśmy przyjemność wielogodzinnego zwiedzania Warszawy z panią Małgorzatą Arabas. Wspaniale opowiadała, przenosiła nas do minionych epok. Czuliśmy się częścią Dworu na Zamku Królewskim, w Łazienkach natomiast prawie słyszeliśmy aktorów razem z Królem Stanisławem Poniatowskim, a wszystko to dzięki cudownym opowieściom przewodnika. Do tego pani Małgorzata wplatała legendy (byliśmy z 12-letnim synem) oraz różne ciekawostki. Poleciła nam wiele ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc w Warszawie. Trudno było nam się rozstać. Polecamy!!! Bardzo dziękujemy 🙂 Iza, Jarek i Jaś


Honorata:

13.09.2019 miałam ogromną przyjemność zwiedzać warszawską starówkę z panią Małgosią. Grupa liczyła 35 uczniów i 4 nauczycieli. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z planem Dowiedzieliśmy się mnóstwa ciekawostek i gdybym jeszcze kiedyś przyjechała do Warszawy (czy to indywidualnie, czy z grupą) to z pewnością skorzystam z jej wiedzy i doświadczenia


Grupa ze Zduńskiej Woli:

Bez zbędnych słów … Mieliśmy Wielką przyjemność w sobotę 6 kwietnia 2019 r. spędzić kilka godzin z Panią Małgorzatą i zwiedzić Zamek Królewski, Starówkę i dojść z nią do Placu Piłsudskiego. Było SUPER, konkretnie i rzeczowo, a z grupą przyjaciół już kilkakrotnie zwiedzaliśmy różne miasta w Polsce w takich jednodniowych wypadach np. Wrocław, Toruń, Poznań i Kraków. W towarzystwie i z pomocą Pani Małgorzaty było … SUPER i Szczerze Polecamy Jej usługi Wszystkim innym :-)!
Dziękujemy Pani Małgosiu i … Do Zobaczenia :-)!

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

31 Responses to Przewodnik po Warszawie Opinie