Przewodnik po Warszawie Opinie


Przewodnik po Warszawie

Opinie naszych KlientówJeśli zwiedzali Państwo z nami Warszawę, to zachęcamy do podzielenia się opinią.

Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomaga naszym nowym Klientom w wyborze najlepszej oferty na usługę przewodnicką po Warszawie.

Dodając komentarz nie musisz się logować.
Komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Zapraszamy do podzielenia się opinią!!!

 

Przewodnik po Warszawie opinie


Przewodnik po Warszawie

Serdecznie dziękujemy za wszystkie miłe słowa i opinie,

nic tak nie cieszy, jak zadowolona grupa!!!


Opinie naszych klientów:


ZS nr 6 w Sopotni Małej

W dniach od 4-6 maja 2022 roku uczestniczyliśmy w szkolnej wycieczce do Warszawy,której organizatorem było biuro podróży „Kormoran”.Po stolicy oprowadzała nas przewodniczka-Pani Małgorzata Arabas,która urzekła wszystkich niezwykłą osobowością, wysoką kulturą osobistą oraz cierpliwością. Pani Arabas jest osobą kompetentną, przemiłą i szybko nawiązującą kontakt z młodzieżą. Jesteśmy pod wrażeniem bogatej wiedzy Pani przewodnik, którą dzieliła się z nami z niespotykaną pasją.
Uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół nr 6 w Sopotni Małej


Dobrzykowicke Stowarzyszenie Samych Swoich – wyjazd zorganizowany z nagrody Sylwestra Chęcińskiego 3-5 II 2022

Zanim przyjechaliśmy na wycieczkę do Warszawy, już wiedzieliśmy, że trafimy w ręce fachowej osoby. Pani Małgosia Arabas na kilka tygodni przed opracowaniem harmonogramu zwiedzania stolicy z pasją podpowiadała nam, co warto obejrzeć w ciągu dwóch dni i jak wykorzystać czas. Powitała nas z uśmiechem w recepcji naszego hotelu, pomimo że przybyliśmy z trasy trochę spóźnieni. Nie widzieliśmy zniecierpliwienia, a pięknie opowiadane historie dla młodszych i starszych uczestników na pewno pozostaną w pamięci i przydadzą się lekcjach języka polskiego, historii i geografii.
Dzieci zapytane o najciekawsze wrażenia z pobytu w Warszawie wymieniały opowieści Pani Przewodnik Małgorzaty Arabas. Gratulujemy pasji, wiedzy i umiejętności przekazu. Będziemy Panią polecać! Serdecznie Dziękujemy! Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrzykowicach oraz opiekunowie – Halina T., Małgorzata S. i Grzegorz R.


SP Góralice

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Arabas za wzbogacenie naszej wiedzy o
Warszawie. Przez dwa dni zwiedziliśmy wiele pięknych miejsc takich jak : Łazienki Królewskie, Stare Miasto, Muzeum Narodowe, Krakowskie Przedmieście , a Pani Małgorzata pomimo dużego zimna cierpliwie i z ogromnym profesjonalizmem podzieliła się z nami swoją bardzo bogatą wiedzą. Polecamy wszystkim usługi Pani przewodnik. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy


Nauczyciele i uczniowie SP 5 Kwidzyn:

Pani Małgorzata Arabas łamie stereotyp przewodnika-nudziarza-gawędziarza. Gdyby uczyła w szkole historii, to na jej lekcjach byłaby cisza jak makiem zasiał. Bo od Pani Małgorzaty można się dowiedzieć mnóstwa ciekawostek, jakich nie wyczytacie w szkolnych podręcznikach. Do dziś uczniowie jak w mantrze powtarzają informacje przekazane przez panią przewodnik . Gdy się słucha opowieści pani Gosi , wystarczy na chwilę zamknąć oczy i przenieść się w czasy Alka, Rudego czy Zośki. Opowiada nie dość, że ciekawie, z pasją, to w sposób bardzo plastyczny. Zaprowadzi Was do miejsc nieoczywistych, zajrzy do miejsc, gdzie nie zachodzą turyści. Wszyscy czuliśmy, że wycieczka była zorganizowana na wysokim poziomie. A przekazana wiedza na długo pozostanie z nami. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wiedzy i pasji pani Małgorzaty Arabas.

Nauczyciele i uczniowie SP 5 Kwidzyn. Pozdrawiamy. 27.09.2021r.


Joanna:

Gorąco dziękujemy pani przewodnik Małgorzacie Arabas za interesujący spacer śladami Alka, Rudego i Zośki. Pani Małgosia to wyjątkowa osoba: ciepła, miła, komunikatywna, pełna energii, sypiąca ciekawostkami. Wiedzę i mądrości przekazywała w sposób inspirujący. Jesteśmy pod wrażeniem uroku osobistego naszej przewodniczki, jej kompetencji, zaangażowania, ogromnej wiedzy i pasji. To był świetnie spędzony czas. Dziękujemy i zdecydowanie polecamy.
Uczniowie klas 8 wraz z wychowawcami – SP2 Sztum


Czytaj więcej