Wystawa Śladami Jezusa


Wystawa Śladami Jezusa – przy Świątyni Opatrzności Bożej

w Warszawie będzie czynna tylko do 09.06.2019!!!Serdecznie zapraszamy na multimedialną wystawę Śladami Jezusa, która przeniesie nas w czasie, do historycznej Jerozolimy.


Pan Piotr Frączewski przybliży nam historię, która wydarzyła się 2000 lat temu. Historię Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa.


Wystawa Śladami Jezusa jest tylko wystawą czasową, w Warszawie będzie do 09.06, następnie zostanie przeniesiona do Częstochowy, aby pod koniec roku zawitać we Wrocławiu. To w “mieście krasnali” 🙂 będzie odbywało się spotkanie młodych Taize – na które również gorąco zapraszamy.


Wystawa wywołała na nas ogromne wrażenie, jest nowoczesna, multimedialna i przedstawia poza samymi faktami sprzed 2000 lat również początki chrześcijaństwa na świecie.


Nie każdy może pozwolić sobie pojechać do Jerozolimy, aby osobiście zobaczyć Grób Pański. Wystawa przynajmniej częściowo daje taką możliwość.


Sprawdziliśmy i polecamy, a na zachętę wstawiamy kilka zdjęć 🙂Podjęliśmy wyzwanie, aby dać znać jak największej liczbie osób o tej wystawie.


Jeśli nasze zdjęcia zachęcą Ciebie do odwiedzin, to kupując bilet powiedz, że jesteś z naszego biura, niech wiedzą, że działamy 🙂


Będziemy wdzięczni, za poinformowanie obsługi Wystawy, że to my poleciliśmy ją Państwu. Wystawa jest dla nas bardzo ważna, z równych względów, ale głównie religijnych. Po prostu trzeba ją zobaczyć!!!Bilety:

Bilety poniedziałek-piątek sobota, niedziela
oraz święta
Normalny24 zł28 zł
Ulgowy*18 zł22 zł
Rodzinny**59 zł69 zł
Grupowy***17 zł
Dzieci do lat 8gratis


Godziny otwarcia:

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek:
9:00 – 20:00 

Sobota, Niedziela i Święta: 
9:00 – 21:00

ostatnie wejście godzinę przed zamknięciem wystawyZOBACZ RÓWNIEŻ:


SightseeingWarsaw.com
SightseeingWarsaw.com