Wycieczki kilkudniowe po Warszawie

Wycieczki kilkudniowe po Warszawie

 

wycieczki kilkudniowe po Warszawie, przewodnik po warszawie, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, spacery tematyczne

Aby poznać Warszawę potrzeba wiele czasu, jeden dzień to zdecydowanie za mało.

Zapraszamy do dłuższego pobytu w naszej pięknej stolicy. Wycieczki kilkudniowe po Warszawie pozwolą Państwu poznać historię i kulturę miasta. Wielokulturowości miasta, historii związanej z okresem panowania królów, II wojną światową, czy poszczególnymi wydarzeniami historycznymi nie da się opowiedzieć w przeciągu jednego spaceru po Warszawie. Doświadczenie naszych przewodników pozwala zagwarantować Państwu 100% satysfakcję. Zachęcamy skorzystania z oferowanej przez nas kilkudniowej opieki nad grupą, a pobyt w Warszawie będzie dla Państwa niezapomnianą przygodą z historią.

 W ciągu kilku dni można zwiedzić zarówno najstarszą część miasta, czyli Stare i Nowe Miasto, Krakowskie Przedmieście, czy Łazienki Królewskie, a także bliżej zapoznać się z tematyką żydowską, czy historią Powstania Warszawskiego.

 

wycieczki kilkudniowe po Warszawie, przewodnik po warszawie, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, spacery tematyczneDla miłośników przyrody mogę polecić spacer po Warszawskiem Ogrodzie Zoologicznym,Palmiarni w Ogrodzie Botanicznym UW, czy krótki spacer po ogrodach na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej.

Przygotujemy dla Państwa najbardziej optymalny plan zwiedzania.


 

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, aby miło spędzić dzień, a wieczorem…

Wieczorem polecam Warszawskie Teatry:

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ: