Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem

Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem

 

Zapraszamy Państwa na wspólne zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem. Z naszą grupa licencjonowanych przewodników poznacie stolicę z nieznanej dotąd strony. Wycieczki z nami są prowadzone w fantastycznej atmosferze, dzięki temu zapamiętacie je na długo.

Z nami Poznasz wszystkie tajniki i sekrety naszej pięknej stolicy, i to nie tylko Starego Miasta. Warszawa kryje w sobie wiele tajemnic, historii znanych i lubianych Polaków. Z Poznaj Warszawę dowiesz się nie tylko o historii miejsc, ale także intrygach i przygodach ich mieszkańców. Oferujemy spacery po Warszawie związane z daną tematyką np. dotyczące Powstania Warszawskiego, tematyki żydowskiej, bajek i legend Warszawskich oraz wiele wiele innych. Specjalnie dla Państwa przygotujemy spacer na wskazany przez Państwa temat, a niektóre z już zrealizowanych prezentujemy na naszej stronie – Tematyczne spacery po Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wycieczek po Warszawie z przewodnikiem zarówno jednodniowych jak i kilkudniowych.

 

 Zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, przewodnicy      Zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, przewodnicy

Zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, przewodnicy, karty pracy

Klikając na powyższe odnośniki, zostaną Państwo przekierowani na strony zawierające przykładowe spacery.


Oprowadzamy po wnętrzach takich miejsc jak:

 

  • Zamek Królewski
  • Pałac na wyspie w Łazienkach
  • Pałac w Wilanowie
  • Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
  • Muzeum Etnograficznym
  • Muzeum Księdza Popiełuszki
  • Muzeum Chopina
  • Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie

Zapraszamy na krótkie jednodniowe zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem, aby poznać stolicę oraz jej okolice. Spacery takie trwają 3 lub 5 godzin. Zachęcamy również do dłuższego pobytu w naszym mieście. W ciągu kilku dni można zwiedzić zarówno najstarszą część miasta, czyli Stare i Nowe Miasto, Krakowskie Przedmieście, czy Łazienki Królewskie, a także bliżej zapoznać się z tematyką żydowską, czy historią Powstania Warszawskiego.

Dla grup szkolnych oferujemy Karty Pracy dla uczestników wycieczki. Karty pracy są przygotowywane specjalnie na Państwa zamówienie, zadania dostosowane są zarówno do trasy, którą poznają uczestnicy, jak również do ich wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby poziom zarówno merytoryczny, jak i atrakcyjność kart pracy była na wysokim poziomie.


Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, przewodnicy, Serdecznie zapraszam na spacery

grupy osób z niepełnosprawnością sensoryczną.

 

Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, przewodnicy, Jako przewodnik po Warszawie w 2012 roku ukończyłam szkolenie W świecie „Poza ciszą i ciemnością” poświęcone potrzebom i możliwościom turystów z niepełnosprawnością sensoryczną zorganizowane przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, jak również wspólnie z Aleksandrą Pobudejską opracowałyśmy tekst audiodeskrypcji do wystawy „Barwy Ruin 1947” w Domu Spotkań z Historią, na zlecenie Fundacji „Kultura bez barier”.

 Małgorzata Arabas

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Zapisz

Zapisz

Zapisz