Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem

Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem

Zapraszamy Państwa na wspólne zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem. Z naszą grupa licencjonowanych przewodników poznacie stolicę z nieznanej dotąd strony. Wycieczki z nami są prowadzone w fantastycznej atmosferze, dzięki temu zapamiętacie je na długo.

Spacerując po Warszawie poznają Państwo różne tajniki i sekrety naszej pięknej stolicy. Warszawa kryje w sobie wiele tajemnic oraz historii. Z Poznaj Warszawę dowiesz się nie tylko o ważnych wydarzeniach, ale także intrygach i przygodach mieszkańców. Oferujemy liczne tematyczne spacery po Warszawie np. dotyczące Powstania Warszawskiego, tematyki żydowskiej, bajek i legend Warszawskich oraz wiele innych. Specjalnie dla Państwa przygotujemy spacer na wskazany przez Państwa temat. Niektóre z już zrealizowanych tras prezentujemy na naszej stronie – Tematyczne spacery po Warszawie.

 

 Zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, przewodnicy      Zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, przewodnicy

Zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, przewodnicy, karty pracy

Klikając na powyższe odnośniki, zostaną Państwo przekierowani na strony zawierające przykładowe spacery.


Oprowadzamy po wnętrzach takich miejsc jak:

  • Zamek Królewski
  • Pałac na wyspie w Łazienkach
  • Pałac w Wilanowie
  • Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
  • Muzeum Etnograficznym
  • Muzeum Księdza Popiełuszki
  • Muzeum Chopina
  • Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie

Krótkie jednodniowe zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem, to optymalny czas żeby zobaczyć Stare Miasto i Krakowskie Przedmieście. Najlepszym rozwiązaniem byłby dłuższy pobyt w mieście. W ciągu kilku dni można zwiedzić zarówno najstarszą część miasta, czyli Stare i Nowe Miasto, Krakowskie Przedmieście, czy Łazienki Królewskie, a także bliżej zapoznać się z tematyką żydowską, czy historią Powstania Warszawskiego.

Dla grup szkolnych oferujemy Karty Pracy dla uczestników wycieczki. Karty pracy są przygotowywane specjalnie na Państwa zamówienie. Zadania dostosowane są zarówno do trasy, którą poznają uczestnicy, jak również do ich wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby poziom zarówno merytoryczny, jak i atrakcyjność kart pracy była na wysokim poziomie.


Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, przewodnicy, Jesteśmy przygotowani do oprowadzania

grup osób z niepełnosprawnością sensoryczną.

 

Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, przewodnicy, Jako przewodnik po Warszawie w 2012 roku ukończyłam szkolenie: W świecie „Poza ciszą i ciemnością”. Dzięki warsztatom poznawaliśmy  potrzeby i możliwości turystów z niepełnosprawnością sensoryczną. Kurs był zorganizowany przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Wspólnie z Aleksandrą Pobudejską opracowałyśmy tekst audiodeskrypcji do wystawy „Barwy Ruin 1947” w Domu Spotkań z Historią, na zlecenie Fundacji „Kultura bez barier”.

 Małgorzata Arabas

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Zapisz

Zapisz

Zapisz