Zwiedzanie Muzeum Historii Żydów Polskich

Zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Historii Żydów Polskich

Muzeum Historii Żydów Polskich, Zwiedzanie warszawy z przewodnikiem, Przewodnik po warszawie, wycieczki po warszawie, spacery po warszawie, wycieczki szkolne warszawa, przewodnicy

Nowo otwarta wystawa główna w Muzeum Historii Żydów Polskich – Muzeum Polin cieszy się bardzo dużą popularnością. Podzielona na 8 galerii przedstawia 1000 lat współistnienia dwóch narodów, od legendarnego lasu – początków Żydów w Polsce, po czasy współczesne. Niezwykle interesująca, barwna i interaktywna wystawa pozwala zapoznać się z tą bogatą historią.

Oferujemy zwiedzanie Muzeum Historii Żydów Polskich –  spacer w języku polskim z przewodnikiem, który posiada uprawnienia muzealne w Muzeum Historii Żydów Polskich po wystawie głównej.

Nie da się precyzyjnie określić czasu potrzebnego na zwiedzenie wystawy głównej Muzeum Historii Żydów Polskich . W każdej z 8 galerii Muzeum Polin można spędzić kilka ładnych godzin. Spacer z przewodnikiem trwa ok. 2 godzin, gdzie prezentowane są zwiedzającym główne wydarzenia i wątki historyczne dla każdej z galerii.

Zwiedzanie wystawy odbywa się albo z przewodnikiem, który uzyskał uprawnienia od Muzeum Historii Żydów Polskich, indywidualnie, albo z Audio przewodnikiem. Spacery z przewodnikiem dotyczą głównie grup zorganizowanych, dla osób indywidualnych takie wejścia są o określonych porach w soboty i niedziele.

 

Spacer po Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, po wystawie głównej trwa – ok. 2 godziny

Koszt usługi przewodnickiej takiego spaceru to 220 zł.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Zapisz

Zapisz