Menu
Categories
 
O Firmie


O Firmie Poznaj Warszawę

– kim jesteśmy?

– co robimy?

– zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem 🙂Poznaj Warszawę jest firmą świadczącą przede wszystkim usługi przewodnika po Warszawie.


Od czasu do czasu również, jako pilota wycieczek po Polsce i Europie.


Firma została założona w 2011 r. W rezultacie wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi grupami – od tych najmłodszych, po najstarszych i bardziej wymagających pozwala nam przygotowywać i prowadzić niezapomniane wycieczki.


Z pewnością oprowadzimy nawet do najbardziej wymagających klientów 🙂Nasza firma jako jedna z nielicznych w Warszawie oferuje spacery dla osób z niepełnosprawnością sensoryczną.Nasi przewodnicy są nie tylko pasjonatami historii, przekazującymi ciekawostki na temat naszej pięknej stolicy, ale przede wszystkim są licencjonowanymi przewodnikami, mającymi uprawnienia do oprowadzania nie tylko po zakątkach miasta, ale również po wnętrzach pałacowych. Z pewnością z nami zwiedzanie oraz spacery po Warszawie będą niezapomnianą lekcją historii, nie tylko dla uczniów.


“Poznaj Warszawę” oferuje zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem w formie:

  • kilku-godzinnych spacerów,
  • kilkudniową opiekę nad grupą.


Do współpracy zapraszamy grupy zorganizowane, biura podróży jak również osoby indywidualne. Pomożemy w organizacji czasu w Warszawie, oraz sprawnie i profesjonalnie zaopiekujemy się grupą podczas kilkudniowego pobytu w stolicy.


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wspólne zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem.Na co dzień nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo nasza stolica
może być magiczna, ile może kryć tajemnic, ile niespodzianek…
Kto z Państwa wie, gdzie w Warszawie można naleźć Lajkonika???

– tak, tak tego z Krakowa…

Uważam, że wszyscy powinni przynajmniej raz w życiu
mieć okazję zwiedzić najważniejsze miejsca Warszawy – stolicy Polski.

Małgorzat ArabasKilka słów od założycielki firmy Poznaj Warszawę Małgorzaty Arabas:


“Moja przygoda z Warszawą rozpoczęła się już bardzo dawno. Gdy miałam 4 latka, Mama zabrała mnie na spacer, na Krakowskie Przedmieście. Poszłyśmy do Starego BUW-u na czekoladę z automatu – tam wtedy była najlepsza. Przeszłyśmy przez bramę UW i idąc do biblioteki pomyślałam sobie, że chciałabym tutaj studiować, żeby móc tak codziennie wchodzić tym pięknym przejściem. I tak też się stało, ukończyłam Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW, w Instytucie Studiów Regionalnych i Globalnych, na specjalizacji geografia ekonomiczna. Już na pierwszym roku studiów zrobiłam kurs pilota wycieczek, a trochę później kurs przewodnika po Warszawie. W rezultacie od razu wiedziałam, że to jest to, co chciałabym robić.”ZOBACZ RÓWNIEŻ:

 

SightseeingWarsaw.com
SightseeingWarsaw.comWarsaw tour guides
*