Kontakt przewodnicy po Warszawie

Przewodnicy po Warszawie

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą Poznać Warszawę, jej historie i sekrety. Oferujemy najwyższą jakość usług przewodników miejskich po Warszawie, potwierdzoną przez referencje naszych zadowolonych klientów. Aby zamówić usługę przewodnicką skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Temat

Termin wycieczki po Warszawie

Treść wiadomości

 Preferujemy kontakt meilowy.

Podczas oprowadzania grup – nie odbieram telefonu, dlatego proszę o wiadomość meilową, odpowiem najszybciej jak będzie to możliwe.                                                                             M. Arabas

RODO

Dane osobowe przesłane przez klientów firmy są przetwarzane jedynie przez administratora danych jakim jest Poznaj Warszawę Małgorzata Arabas, ul. Żurawia 1A m. 28, 00-503 Warszawa, biuro@poznajwarszawe.com, jedynie w celach kontaktowych prowadzenia korespondencji, w sprawie zleceń. Dane klientów nie są nikomu przekazywane ani udostępniane, traktowane są z najwyższą poufnością.
Podstawa przetwarzania danych to: „przetwarzanie danych jest niezbędne do wykonywania umowy z osobą, której dane dotyczą lub do podjęcia działań poprzedzających zawarcie umowy, na żądanie tej osoby”.

Podając swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celach kontaktowych.

Dane osobowe klienta przetwarzane są w celach realizacji umów, są przetwarzane i przechowywane tak długo, jak jest to niezbędne do wykonywania umowy. Okres przechowywania, co do zasady wynosi nie dłużej niż 3 lata.

Firma nie gromadzi i nie przechowuje danych osobowych w inny sposób niż w postaci korespondencji meilowej. Dane, w postaci wiadomości email, przechowywane są na zewnętrznych serwerach poczty elektronicznej IMAP, zabezpieczone szyfrowanym połączeniem SSL/TLS oraz hasłem dostępu, co oznacza trójstopniową ochronę danych przesyłanych z użyciem HTTPS. Zaszyfrowane dane są w 100% poufne i nie mogą zostać zmienione w czasie transferu przez niepowołane osoby trzecie.

Wysyłając do nas pośbę o usługę przewodnicką bądź świadomy, że:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Poznaj Warszawę Małgorzata Arabas, ul. Żurawia 1A, m. 28, 00-503 Warszawa, w celach kontaktowych i prowadzenia korespondencji dotyczącej zlecenia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia zlecenia. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego”.

 

 

 

Przewodnicy po Warszawieprzewodnicy po warszawie, zwiedzanie warszawy, spacery tematyczne po warszawie

 

Założycielka firmy
mgr Geografii Małgorzata Arabas
pilot wycieczek i przewodnik po Warszawie


 Zapraszamy do współpracy – Przewodnicy z grupy Poznaj Warszawe

Wspólnie ustalimy program zwiedzania.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Zapisz

Zapisz