Galeria

Na tej stronie pragniemy podzielić się z Państwem naszymi zdjęciami z różnych wycieczek, zarówno tym po Warszawie, jak i poza miasto. Zawód przewodnika, to nie tylko pokazywanie miasta, to również ciągłe pogłębianie wiedzy. Nowych informacji szukamy głównie w książkach, internecie, ale również poznając nowe miejsca, którymi chcemy się z Państwem podzielić.

Dzięki różnym wycieczkom zarówno po Polsce, jak i po Europie łatwiej nam jest zrozumieć, w jaki sposób kształtowała się dzisiejsza Warszawa. To sam Król Stanisław August Poniatowski dzięki podróżom, odkrył inny piękny świat. Świat sztuki, którego namiastkę chciał stworzyć w Polsce, marząc o założeniu Akademii Sztuk Pięknych. Zwiedzając różne wsie, miasta i miasteczka możemy znaleźć tam różne związki z Warszawą. Znani Warszawiacy, często urodzili się w jakimś innym miejscu, albo los zmusił ich od opuszczenia miast, a nawet kraju. W Europie jest wiele miejsc związanych z Polakami/Warszawiakami, dlatego też chcielibyśmy poprzez zdjęcia zachęcić Państwa do wyjazdów i poznawania różnych zakątków świata.

Czasami zawód przewodnika, to również wystąpienia, wykłady i zdjęciami z takich okazji też tutaj będziemy się chcieli podzielili.

Wystąpienie dla Polskiej Agencji Prasowej – Stare Powązki 🙂

Zdjęcie jest linkiem do nagrania – zachęcamy do obejrzenia.

Cmentarz Stare Powązki

Galeria Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem

Inne ciekawe zdjęcia


ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Zapisz

Zapisz