Nietypowe i Najciekawsze atrakcje w Warszawie


NIETYPOWE I NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE W WARSZAWIENietypowe i najciekawsze atrakcje w Warszawie to nasza odpowiedź na potrzeby grup turystycznych szczególnie dziecięcych przyjeżdżających do naszego pięknego miasta. Takie zestawienie stworzyliśmy, w odpowiedzi na zapytania różnych firm, instytucji pracujących z dziećmi oraz bezpośrednio od nauczycieli. którzy chcieliby pokazać swoim podopiecznym nietypowe miejsca lub atrakcje, które wyróżniają się spośród innych.

Wszyscy wiemy, że historia jest niezwykle ważna i nasi przewodnicy po Warszawie przekazują ją w najbardziej dostępny dla dzieciaczków sposób. ale z wycieczki do Warszawy dzieci najbardziej zapamiętują śmieszne rzeczy, nietypowe atrakcje, dla nich ważne jest aby było wesoło, kolorowo i inaczej niż w szkole.

Właśnie kierując się potrzebami najmłodszych utworzyliśmy to zestawienie, aby nauczyciel czy inny organizator nie skazywał wychowanków na spędzenie 5 godzin w Złotych Tarasach lub innym centrum handlowym. ale żeby mógł pokazać coś naprawdę niesamowitego i wziąć dzieci do największego parku trampolin czy świata osób niewidomych. Takich miejsc w stolicy jest wiele, a nasze zestawienie obejmuje takie miejsca, które dostosowane są do przyjęcia dużych grup przyjezdnych.NIETYPOWE I NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE W WARSZAWIE

Nietypowe i Najciekawsze atrakcje w Warszawie - Muzeum domków dla lalek - Wystawa Niewidzialna

Wystawa Niewidzialna pokazuje świat osób niewidomych. Jest to niezwykłe doświadczenie, którego powinien doświadczyć każdy człowiek, aby zrozumieć jak funkcjonują w świecie osoby niewidome.

Polecamy wszystkim grupom szkolnym ! aby nauczyć dzieci empatii, zrozumienia i wrażliwości.


Nietypowe i Najciekawsze atrakcje w Warszawie - Muzeum domków dla lalek

Muzeum domków dla lalek to atrakcja nie tylko dla dziewczynek, ale również chłopców. Bardzo ciekawe i inspirujące miejsce pokazujące jak czym bawiły się dzieci w dawniejszych czasach. Wystawa na pewno spodoba się uczniom jak i ich opiekunkom, które będą mogły wrócić pamięcią do czasów dzieciństwa.

Polecamy grupom przedszkolnym i ze szkoły podstawowej.


Nietypowe i najciekawsze atrakcje w Warszawie - tworzenie słodyczy

Tworzenie słodyczy, są różne miejsca w Warszawie gdzie dzieci uczą się wyrabiania słodyczy. Pracownie oferują nie tylko pokaz wytwarzania słodyczy, ale również warsztaty samodzielnego tworzenia lizaków. 

Polecamy grupom ze szkół podstawowych.


Nietypowe i najciekawsze atrakcje w Warszawie - Park Miniatur Województwa Mazowieckiego

Park Miniatur województwa Mazowieckiego  – miejsce dla dużych i małych, przedstawia w miniaturze życie Warszawy ‘czasów dawnych’. Spacer po obiekcie z naszym przewodnikiem to na pewno ogromna lekcja historii.

Polecamy wszystkim grupom, również dorosłym.


Nietypowe i najciekawsze atrakcje w Warszawie - Zwiedzanie kulis Teatru ROMA

Zwiedzanie kulis Teatru Roma – Teatr Roma to bez wątpienia najlepszy muzyczny teatr w Warszawie. Musicale grane na jego scenach są spektakularne, oszałamiają i podbijają serca publiczności. Jest możliwość zwiedzania kulis, zapadni, garderoby, perukarni, pracowni krawieckich i innych bardzo interesujących i zachwycających miejsc. Polecamy wszystkim grupom.


Nietypowe i najciekawsze atrakcje w Warszawie - Centrum Pieniądza

Centrum Pieniądza – interaktywne centrum poświęcone pieniądzom i bankom. Zobaczysz tutaj prawdziwy skarbiec, wejdziesz do bankowego sejfu, nauczysz się rozpoznawać fałszywe pieniądze czy zobaczysz historię ich powstania.

Polecamy grupom starszym – gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym.


Galeria Figur Stalowych

Galeria Figur Stalowych – dość często możemy podziwiać jej eksponaty w Pałacu Kultury i Nauki. Doskonała lekcja recyklingu, a przy tym świetna zabawa. Figury postaci z bajek i filmów, ekskluzywne samochody do których można wsiąść są wyjątkową atrakcją.

Polecamy wszystkim zainteresowanym.Możemy pomóc w rezerwacjach biletów wstępu do niektórych obiektów.
Przygotujemy ciekawy plan zwiedzania.

  • napisz do nas 🙂

Zapraszamy do przeglądu naszych propozycji oraz do współpracy z nami i naszymi przewodnikami miejskimi. Osoby nowe, które pierwszy raz odwiedziły naszą stronę zapraszam do zakładki – Referencje – gdzie nasi goście pozostawili po sobie ślad, co tylko pokazuje, że nasza firma jest najlepsza w mieście 🙂ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zapisz


SightseeingWarsaw.com
SightseeingWarsaw.com