Koordynator transferów Warszawa

Koordynator transferów Warszawa

– odbiór gości z lotniska Chopina lub dworca w Warszawie

 

Koordynator transferów Warszawa – to usługa polegająca na odbiorze osób z lotniska lub dworca położonego w Warszawie lub jej okolicach. Jest skierowana zarówno do firm, jak i instytucji potrzebujących profesjonalnej obsługi przylatujących lub przyjeżdżających gości.

Profesjonalny koordynator transferów to osoba, która w bardzo sympatyczny i otwarty sposób zajmie się odbiorem pasażerów przybywających do Warszawy. Usługa ta powstała, jako odpowiedź na zapotrzebowanie naszych Klientów.

Koordynator transferów Warszawa - odbiór gości z lotniskKoordynator transferów Warszawa - odbiór gości z lotniska lub dworca w Warszawiea lub dworca w Warszawie

Do obowiązków koordynatora transferów należy m.in. odnalezienie przybywającej osoby z „imienną planszą” przy terminalu lotniska lub dworcu kolejowym. Następnie przywitanie i zaopiekowanie się gościem, kontakt z kierowcami, jak również zaprowadzenie gości do pojazdu(ów).

Nasze usługi są skierowane do organizatorów dużych konferencji i spotkań, gdzie w ciągu dnia prelegenci przylatują wieloma lotami, w krótkich odstępach czasu. Podejmujemy się również odbioru osób indywidualnych, mniejszych grup lub gości.

Koszt transferów ustalany jest indywidualnie w zależności od liczby osób potrzebnych do obsługi oraz preferencji językowych.

Koszty poglądowe to:

– 300zł/brutto za jednorazowy transfer grupy do wyznaczonego hotelu, połączony z usługą pilocką na trasie przejazdu –  w języku angielskim lub innym języku europejskim.

– 1000zł/brutto za całodniowy pobyt dwóch koordynatorów transferu witających gości przy dwóch terminalach na lotnisku Okęcie – w języku angielskim lub innym języku europejskim.

Zapraszamy zainteresowane osoby oraz firmy do kontaktu.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: